Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZAKONČENÍ SEZÓNY 2009/2010- Faustův dům,Olomouc

16. 5. 2010

Zakončení sezóny 2009/2010- Faustův dům, TIMPO-Olomouc

Termín a čas: pátek 21.5.2010, 20:00 hod.

Pro všechny fanoušky SK Sigma Olomouc připravilo občanské sdružení Sigma United Zakončení sezóny 2009/20010 ve Faustově domě na tř. Svornosti.

Už se nám začíná rýsovat program!

Začínáme v 8 večer. A to už doufám bude tlačenice u vchodu!!! Ženy a členové SU vstup zdarma. Jinak 50 Kč. Nezapomeńte si ještě napsat o přihlášku a včas zaplatit roční členský příspěvek.

Z přítomných členů sdružení vylosujeme 5, kteří od nás obdrží publikaci SK Sigma Olmomouc 1+20 ligových sezón k 85.výročí vzniku klubu. A ještě vymyslíme, jak vylosujeme a odměníme dalších 10 přítomných stejnou publikací.

A než v 10 přijde Dýdžej tak se budeme věnovat vyhodnocení ligové sezóny.

Tomáš Ostřanský vyhlásí vítěze Tipovačky serveru Sigmafans, odměníme nejlepšího střelce Gambrinus ligy Michala Ordoše, což je historický zápis v klubové historii, protože se to doposud nepovedlo žádnému z našich bývalých renomových střelců (připomenu některé- Lauda, Příložný, Vlček,Drulák, Reiter, Sedláček, Kerbr).

Petr Hořák vyhlásí Nejlepšího hráče sezóny podle hlasování fanoušků na www.sigmafotbal.cz, účast přislíbili všichni kandidáti na vítěze této ankety.

A na závěr úvodní části uspořádáme aukci! Předmětem aukce budou podepsané brankářské rukavice, které věnoval Tomáš Černý , gólman a opora skotského prvoligového Hamiltonu a bývalého hráče SK Sigma Olomouc. Takže zájemci o tuto cennou záležitost si nachystejte nějakou tu korunku s sebou navíc!!!

Pak už by se měla rozproudit nějaká ta diskotéka a samozřejmě volná zábava.

A protože už všichni budeme mít nakoupené lístečky do tomboly, budeme netrpělivě čekat na její začátek!!!

Tombolu bychom chtěli vyhlásit někdy před půlnocí, tak aby se ti, kteří chtějí zůčastnit druhý den fotbalového turnaje fanoušků, dostali nějak rozumně do postele.

A ceny v tombole? Co dům dal. Už dnes můžem slíbit : roční předplatné týdeníku Naše adresa, poukázky do Blues rock café, knihu SK Sigma Olomouc 1+20 sezón podepsanou legendami olomoucké kopané, podepsané historické zpravodaje z ligových zápasů a ze zápasu Sigma Olomouc- IFK Göteborg (prvního domácího zápasu Sigmy v poháru UEFA), hráči podepsaný dres Sigmy, podepsaný plakát a mhoho dalších cen - županem SK Sigma Olomouc počínaje, klíčenkou konče (v tombole budou hrnky, pivní sklenice, ručníky, osušky, šály a mnoho dalších cen- vše suvenýry SK Sigma Olomouc).

Myslíme si, že stojí za to přijít a bavit se spolu s námi. Členové SU mají slevu na konzumaci alko a nealko nápojů ve výši 30% až do výše konzumace 2000 Kč. Což je úspora 600 Kč, takže členky SU, studenti a důchodci ještě na letošním členství vydělají. A to nepočítám to, že od nás prvních 150 členů SU se zaplaceným ročním členstvím obdrží (a mnozí již dostali) šálu a tričko jako dárek(v hodnotě cca 300 Kč).

Těšíme se na Vás, členy sdružení i nečleny a doufáme, že potencionální členy sdružení.Řekněte i svým přátelům

Budeme rádi, když přijdete s nějakými dalšími nápady na činnost sdružení na další sezónu.

Za radu Sigma United

Tomáš Vaida

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

drulák opraven

(Tomáš V, 17. 5. 2010 12:00)

díky za upozornění, drulák samo, že top scorer!!!

faux pas

(gogo, 16. 5. 2010 22:19)

Do výběru kanonýrů se nevešel Radek Drulák!?